Вся портативная техника
   


Авторизация:

Купити хостинг для сайту

Чи платний хостинг більш надійний?
Як ви можете знати, тільки створений сайт, в самому звичайному вигляді являє собою купку файлів розміщених у вас на жорсткому диску, і, що б ваше творіння стало доступним для усіх - цю купку файлів необхідно розмістити так, що б її зміг переглянути будь хто з бажаючих.

Але, проблема в тому, що на ваш комп'ютер не може зайти будь-хто, їм можете користуватися тільки ви, та й з точки зору безпеки - це найкращий варіант для заселення вашого комп'ютера різними вірусами та іншими шкідливими кодами, коли до вашого комп'ютера відкритий доступ ззовні кому завгодно і коли завгодно. Тому для цього існує хостинг, це певний розмір місця на сервері, який вам надає певна компанія.

Ви можете користуватися як безкоштовним хостингом, так і платним, у останнього є свої вагомі переваги. До вибору хостинг потрібно підійти з усією серйозністю, тому що від цього вибору залежить наскільки швидко і якісно буде працювати ваш сайт. Вибір платного чи безкоштовного хостингу залежить від ваших цілей щодо майбутнього ресурсу. Якщо ви бажаєте купити хостинг для сайту який плануєте розвивати та вкладати в нього багато сил та грошей, тоді потрібно потурбуватись про якісний платний хостинг, що буде працювати без збоїв.

Окрім цього, якщо у вас уже є сайт, наприклад інтернет-магазин, і він швидко розширюється і потребує все більше місця, тоді є сенс купити впс хостинг. Він має функції виділеного сервера. Простір на одному фізичному сервері розділяється на кілька віртуальних серверів. До цього, ви отримуєте можливість настроювати або установлювати будь-які операційні системи та програми. Хостер-провайдер Goodhoster пропонує тільки якісний хостинг, цілодобову технічну підтримку, а також великий вибір тарифів під потреби кожного сайту.Все новости >>

 При любом копировании и использовании материалов, гиперссылка на www.portavik.com.ua обязательна.